UX Designer

HRK S.A.

Gdynia, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta w Gdyni, innowacyjnej  firmy, będącej twórcą aplikacji wspierającej proces kreowania interfejsów www oraz mobilnych, poszukujemy osoby na stanowisko:

UX DesignerMiejsce pracy: Gdynia

Obowiązki:

  • Projektowanie i specyfikacja  interfejsów użytkownika
  • Tworzenie makiet, schematów projektowych
  • Przygotowanie, organizacja oraz wykonywanie badań użytkowników
  • Analiza czynników pod względem optymalizacji projektów oraz UX

Wymagania:

  • Min.2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w planowaniu badań i testowaniu użytkownika (zarówno jakościowe i ilościowe )
  • Doświadczenie w wykorzystywaniu Narzędzi analitycznych (Kissmetrics , Mixpanel , Google Analytics) oraz testach A / B
  • Rozumienie zasad projektowania UX
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.