Ux designer/front end developer

Syneo.pl

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Otwieramy rekrutację na stanowisko ux designer/front end developer!

Wymagania:

  • umiejętność projektowania użytecznych, estetycznych i responsywnych interfejsów użytkownika oraz ich implmentacji
  • bardzo dobra znajomość HTML i CSS
  • bardzo dobra znajomość JavaScript, głównie AngularJS i jQuery. Mile widziane inne biblioteki
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji opartych o model MVC
  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemami Wordpress oraz Prestashop, podstawowa znajomość PHP, .Net, obsługi repozytoriów GIT
  • dokładność, terminowość, umiejętność pisania przejrzystego i elastycznego kodu

Oferujemy:

  • Ambitne projekty realizowane w najnowszych technologiach
  • Komfortowe warunki pracy
  • Nielimitowane zasoby pysznej kawy
  • Nieformalną atmosferę pracy (nie jesteśmy korpo!)
  • Benefity (prywatna opieka medyczna, regularne wyjazdy integracyjne…)
  • Umowę o pracę na cały etat lub B2B
  • Wysokie wynagrodzenie oraz premie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Profesjonalne środowisko developerskie
  • Stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia w profesjonalnym zespole

Pomagamy zwiększać produktywność przez wdrożenie narzędzi informatycznych

Tworzymy rozwiązania programistyczne od 2011 roku (IoT, inteligentne urządzenia, planowanie produkcji, platformy edukacyjne, budżety obywatelskie, video streaming, integracje). Budujemy własne produkty oraz świadczymy usługi inżynierskie dla klientów z Polski, Niemiec i Wielkiej Brytanii. Naszym celem jest dostarczanie usług i produktów wysokiej jakości (dbamy o szczegóły) w oparciu o zaufanie. Dlatego nie rekrutujemy zespołów do projektów, ale raczej skupiamy się na relacjach długoterminowych. Zatrudniamy na stałe i wspólnie tworzymy ścieżkę rozwoju.

Prezentacja firmy

Projektujemy, tworzymy i obsługujemy rozwiązania dostosowane do specyfik... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Project Management, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP