Uwaga! Wiosenna rekrutacja! Wolne 3 miejsca w Zespole Marketingowym!

Pacz

00-028 warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kampanie marketingowe dla naszych klientów prowadzimy od kilku lat i wciąż stawiamy sobie nowe wyzwania. Dlatego poszukujemy osób, które też nie boją się stawiać kolejnych kroków na ścieżce swojej kariery.

Przygotowaliśmy dwa programy, w których możesz:
- albo zdobywać doświadczenie i wiedzę z obszaru szkoleń interpersonalnych, prowadzenia biura, zarządzania innymi ludźmi
- albo po prostu zarabiać pieniądze i przy okazji przyswoić wiedzę z technik marketingowych.

Wymagania

Czego oczekujemy:

Do Programy Rozwoju Biznesowego:
Zaangażowania
Ukierunkowania na sukces
Otwartości

Do Programu Podstawowego:
Komunikatywności
Pozytywnego nastawienia
Kreatywności

W każdym wypadku oferujemy:
Szkolenia z technik marketingowych
Możliwość nieograniczonego wynagrodzenia
Doświadczenie i wiedzę
Elastyczne godziny pracy
Sukces to robienie tego, co chce się robić.
Wyznaczaj sobie cele. My damy Ci narzędzia do ich osiągnięcia.
Jeżeli jesteś osobą:
uśmiechniętą, ambitną, nastawioną na rozwój kariery, dostępną od poniedziałku do piątku, posiadającą min. średnie wykształcenie APLIKUJ!

Być może skontaktujemy się właśnie z Tobą! Czekamy na CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą marketingową, która współprac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta