Uwaga uwaga! Firma marketingowo-sprzedażowa rozpoczyna wiosenną rekrutację!

Firma Marketingowo-Reklamowa Łukasz Rosiak

31-146 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Akcja rekrutacja – firma marketingowo-sprzedażowa zatrudni handlowców!

Rozpoczynamy kolejną rekrutację do naszej firmy marketingowo-sprzedażowej. Aktualnie poszukujemy studentów zaocznych lub świeżo upieczonych absolwentów, dostępnych od zaraz. Nie potrzebne nam doświadczenie, dla nas liczy się to, co masz w środku!

Co robimy?

Kampanie sprzedażowe i eventy dla różnych firm z różnych branży (od Google po fundacje). Prowadzimy dla tych firm marketing bezpośredni, zatem Twoje przyszłe zajęcie będzie głównie bazowało na ścisłym kontakcie z klientem.

Czego oczekujemy?

- dostępności od zaraz w tygodniu od poniedziałku do piątku
- wykształcenia min. średniego
- pozytywnego nastawienia i komunikacji na wysokim poziomie

Co oferujemy?

- pracę w młodym i energicznym zespole
- plan rozwoju od podstaw
- jasny i przejrzysty system motywacyjny – liczne konkursy
- wysokie prowizje wypłacane na koniec tygodnia
- podróże służbowe i atrakcyjne wyjazdy dla najlepszych
- pomoc i wsparcie doświadczonych kolegów i koleżanek na każdym etapie rozwoju
- nielimitowaną kawę:)
- wolne weekendy!

Lubisz kontakt z ludźmi? Baw się świetnie z nami i zarabiaj rozmawiając!
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

Prezentacja firmy

Firma marketingowo-reklamowa to firma stworzona przez młodych, dy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 400PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
co tydzień dla najlepszych :)
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi