Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za organizowanie i nadzorowanie pracy drużyny manewrowej, koordynowanie pracy lokomotyw oraz prac manewrowych przy zestawianiu wagonów.

Wymagania

Wykształcenie minimum zawodowe,
Świadectwo kwalifikacyjne na stanowisku "Ustawiacz",
Bardzo dobry stan zdrowia wymagany do wykonywania czynności na danym stanowisku,
Aktualne badania okresowe,
Doświadczenie pracy w zespole manewrowym,
Umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu czynności,
Dodatkowym atutem będą uprawnienia maszynisty.

Prezentacja firmy

Spółka prowadzona pod firmą Zakład Przewozów i Spedycji \"SPEDKOK... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
System premiowania, Atrakcyjny pakiet socjalny, Świadczenia pozapłacowe, Możliwosć podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców