Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej wpisaną do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 47.

 Dla naszego Klienta szukamy osób do pracy tymczasowej na stanowisku:

ustawiacz

Nr ref.: 22312
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Białystok

Zakres obowiązków:
  • Nadzorowanie pracy maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych (wtryskarki)
  • Ustawianie i monitorowanie na swojej zmianie maszyn
  • Rozwiązywanie problemów technicznych
  • Udział w naprawie i konserwacja maszyn i form wtryskowych
  • Kontrolowanie i prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • Przestrzeganie zasad 5S

Oczekiwania:
  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Doświadczenie przy pracy i ustawieniu wtryskarek
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Dokładność i sumienność
  • Mile widziane szkolenie z obsługi suwnicy i szkolenie podstawowe SEP

Oferta:
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • Umowę o pracę na pełny etat

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)