Agencja Zatrudnienia KS Service

Ustawiacz Wtryskarki

Miejsce pracy: Żarów, Dzierżoniów, Jawor, Wałbrzych

OBOWIĄZKI

  • nadzorowanie pracy wtryskarek: ustawianie parametrów wtrysku oraz monitorowanie wtryskarek
  • zapewnianie dziennej realizacji produkcji oraz jakości produkowanych wyrobów
  • wsparcie Kierownika zmiany, dbałość o dokumentację produkcyjną, wprowadzanie danych do systemu, związanych z awariami maszyn i form wtryskowych

WYMAGANIA

  • doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych oraz na stanowisku ustawiacza - minimum 1 rok; szukamy też osób do przyuczenia
  • chęć rozwoju oraz gotowość na zmiany
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność, sumienność, samodzielność
  • mile widziane uprawnienia na obsługę suwnic

OFERUJEMY

  • umowę o pracę w systemie czterobrygadowym
  • wysokie wynagrodzenie zależne od umiejętności - ustalamy indywidualnie
  • dodatki za pracę w weekendy
  • premie kwartalne w wysokości 350 zł uzależnione od zaangażowania
  • premie roczne uzależnione od wyników finansowych firmy

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.