Ustawiacz wtryskarek

Gi Group Sp. z o.o.

Gniezno, wielkopolskie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy: Gniezno

Zadania:

  • Montaż i demontaż form wtryskowych na wtryskarkach
  • Ustawianie procesu wtrysku
  • Podłączanie i ustawianie urządzeń peryferyjnych
  • Monitorowanie parametrów produkcji
  • Uruchamianie nowych form wtryskowych
  • Identyfikowanie awarii i podejmowanie działań zapobiegawczych
  • Proponowanie i efektywne wdrażanie usprawnień
  • Dbanie o bezpieczeństwo pracy, przestrzeganie instrukcji pracy, przepisów i procedur

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na tym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy przy obsłudze wtryskarek i form wtryskowych
  • Umiejętność optymalizacji procesu wtrysku
  • Zdolność do pracy w systemie pracy wielozmianowej
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Dobra organizacji pracy własnej
  • Kreatywność i elastyczność
  • Komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Bezpieczne środowisko pracy
  • Szkolenia, rozwój zawodowy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.