Opis stanowiska pracy

Rodzinna Firma poszukuje do pracy młodych mężczyzn (20-40 lat) do przyuczenia na stanowisku ustawiacza wtryskarek.
Wymagana łatwość w przyswajaniu informacji, chęć pracy, komunikatywność. Zdolność do obsługi wszelkiego rodzaju urządzeń mechanicznych.
Wynagrodzenie progresywne, rosnące wraz z umiejętnościami pracownika.
Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz obsługa wózka widłowego.
Atutem będzie wykształcenie zasadnicze zawodowe aczkolwiek nie jest to wymagane.

Prezentacja firmy

Firma CYPRIANÓW zajmuje się produkcją mechanizmów do krzeseł i fo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji