Ustawiacz Wtryskarek- do przyuczenia

Adecco Poland Sp. z o.o.

Szamotuły, wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Szamotuły

USTAWIACZ WTRYSKAREK
Osoby bez doświadczenia również mile widziane!

Opis stanowiska:
Ustawianie wtryskarek, ich obsługa i produkcja detali wyrobów gotowych
Nastawianie parametrów maszyn wtryskowych z rozruchem i zatrzymaniem maszyny
Pilnowanie realizacji planu produkcyjnego
Bieżąca kontrola parametrów maszyny

Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Przygotowany program rozwoju - przyuczenie do zawodu jako ustawiacz maszyn wtryskowych
Rozwój kompetencji
Możliwość rozwoju i zatrudnienia w wewnętrznych strukturach firmy
BEPŁATNY DOJAZD: Wągrowiec, Mirosławiec, Szamotuły, Pniewy, Międzychód, Sieraków, Chodzież, Oborniki, Krzyż Wlkp., Drezdenko, Ryczywół, Trzcianka (ZAPYTAJ KONSULTANTA O DOJAZD Z TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI)
Bezpłatną opiekę medyczną na terenie zakładu
Możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczanie PZU
Nagrody dla pracowników
Program lojalnościowy

Oczekujemy:
Gotowości do pracy w systemie zmianowym
Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Zaangażowana i uczciwości
Umiejętności pracy w szybko zmieniającym się środowisku produkcyjnym

Prześlij nam swoje dokumenty aplikacyjne.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)”

Oczekujemy:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.