Opis stanowiska pracy

Zadania:

o Ustawianie wtryskarek w celu wykonania zleceń produkcji

o Dbałość o dokumentację dotyczącą produkcji

o zmiana form wtryskowych,

o optymalizacja procesu wtrysku

o Dbałość o matryce, wtryskarki, pozostałe wyposażenie

Wymagania

o wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne

o doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku

o gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

o znajomość procesu wtrysku tworzyw

o wiedza w zakresie doboru parametrów procesowych

o umiejętność instalacji i obsługi form wtryskowych

Prezentacja firmy

KLGS Sp. z o.o. jest częścią dynamicznej, międzynarodowej grupy kapitało... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Motoryzacja / Automotive