Ustawiacz procesu wtrysku/mistrz zmiany

Firma OK

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • Ustawianie procesów wtrysku, bieżące korekty parametrów zapewniające najwyższą jakość i wydajność produkcji.
  • Przestrzeganie standardu 5S na hali produkcyjnej, jak również na każdym stanowisku z osobna (nadzór nad podległymi pracownikami, wymaganie ciągłego utrzymywania standardu).
  • Dzienne raportowanie wyników osiągniętych przez swój zespół (wydajność, poziom brakowości, lista awarii).
  • Kierowanie zespołem pracowników i ich rozliczanie na podstawie wydajności dziennej.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe.
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku ustawiacza procesu wtrysku.
  • Dyspozycyjność (praca w systemie III zmianowym).
  • Umiejętność przezbrojeń maszyn według filozofii SMED .
  • Mile widziana znajomość filozofii LEAN MANUFACTURING.
  • Ciągła optymalizacja procesów dla osiągnięcia jak najlepszych wyników.
  • Znajomość TOP 3 problemów ze swojej zmiany (największa strata (najmniejsza wydajność), największa brakowość, najdłuższy SMED).
  • Organizacja pracy podległym pracownikom dla zachowania jak najlepszej ergonomii pracy.

Proponowane warunki:

  • Praca na pełny etat.
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony .
  • Atrakcyjny system premiowania, zależny od osiągniętych wyników.
  • Pracę w firmie nastawionej na ciągłe dążenie do sukcesu, szkolącej kadrę techniczną, otwartej na sugestie swoich pracowników.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych dla przemysłu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Logistyka