Opis stanowiska pracy

  • obróbka skrawaniem na obrabiarkach sterowanych numerycznie zgodnie z podanymi wymaganiami wymiarowymi,
  • kontrola zgodności produktu z podaną dokumentacją konstrukcyjną,
  • uzbrajanie przygotowanie obrabiarek CNC do produkcji seryjnej,
  • ustawianie narzędzi, samodzielny dobór i wymiana narzędzi.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe o profilu mechanicznym, specjalność obróbka skrawaniem, wskazany technik mechanik, praktyczna wiedza z zakresu obróbki metali,
  • znajomość rysunku technicznego (warunek konieczny),
  • praktyczna umiejętność czytania dokumentacji technicznej, rysunku technicznego mechanicznego,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi: mikrometr, czujnik, średnicówka mikrometryczna, suwmiarka itp.,
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • motywacja do pracy,
  • znajomość obsługi komputera.
  • skrupulatność i chęć rozwoju,
  • odpowiedzialność, dokładność, zaangażowanie,
  • samodzielność i kreatywność,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w nowoczesnej firmie inżynierskiej
  • stabilne zatrudnienie
  • szkolenia z zakresu hydrauliki siłowej

Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria, Praca Motoryzacja / Automotive