Ustawiacz - Operator automatów pakujących

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Skawina, małopolskie

Miejsce pracy: Skawina

Oferta:

  • Dobre warunki zatrudnienia w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, karta Multisport, bilety do kina i inne)

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku operatora urządzeń w obszarze produkcji (lub w dziale utrzymania ruchu) przy przezbrajaniu maszyn pakujących i usuwaniu drobnych awarii - najlepiej w przemyśle spożywczym
  • Dokładność, dobra organizacja pracy własnej oraz zmysł techniczny
  • Szybkość uczenia się i otwartość na podnoszenie kwalifikacji w zakresie obsługi urządzeń sterowanych panelami dotykowymi
  • Motywacja i dyspozycyjność (praca zmianowa - 2 lub 3 zmiany, poniedziałek - piątek)

Zadania:

  • Pakowanie produktów zgodnie z wytycznymi jakościowymi i przepisami BHP
  • Dbałość o parametry pracy urządzenia, przezbrajanie maszyn i linii na inne produkty
  • Regulacja pracy poszczególnych maszyn i całej linii pakującej w celu osiągnięcia wymaganej jakości i wydajności

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy