Opis stanowiska pracy

  • montaż i demontaż form wtryskowych na wtryskarce;
  • ustawianie procesu wtrysku wg Karty Parametrów Procesu, Karty Podłączeń;
  • przedstawianie do zatwierdzenia Pierwszej Dobrej Sztuki;
  • korygowanie parametrów procesu zgodnie z obowiązującymi instrukcjami;
  • nadzór nad poprawnym przebiegiem procesu wtrysku;
  • czyszczenie i konserwacja form wtryskowych, dokonywanie zapisów, w ramach wykonywanych obowiązków;
  • dokonywanie wpisów w karcie formy;

Wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe;
  • wiedza z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych.;
  • praktyczna obsługa wtryskarek;
  • praktyczna obsługa robotów odbierających;
  • praktyczna obsługa urządzeń peryferyjnych wtryskarek;
  • umiejętność interpretacji danych procesu wtrysku;
  • komunikatywność, rzetelność, zaangażowanie, samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia,
  • współpracę w międzynarodowym środowisku,
  • umowa o pracę (pełny etat),
  • bogaty pakiet socjalny,
  • możliwość szkoleń, podnoszenia kwalifikacji.

Miejsce pracy:

Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych

ul. Jagiellońska 43B

32-410 Dobczyce

Prezentacja firmy

Alpha Technology to 7 nowoczesnych Zakładów produkcyjnych. <br/>Świadcz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Automatyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne