Ustawiacz maszyn wtryskowych / Lider zmiany

Progresso HR Sp. z o.o.

Kluczbork, opolskie

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, renomowanej firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym z branży automotive, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kluczbork

Obowiązki:

                - Ustawianie i modyfikowanie procesu wtrysku, ustawianie narzędzi,

                - Montaż i demontaż form wtryskowych,

                - Nadzór nad sprawnością procesu produkcyjnego oraz jego ciągłym doskonaleniem,

                - Rozwiązywanie problemów oraz naprawa drobnych awarii,

                - Utrzymanie ciągłości i terminowości produkcji oraz kontrola jakości wyrobów,

                - Prowadzenie dokumentacji

                - Szkolenie pracowników, nadzór nad pracą brygady;

Wymagania

                - Min. 2- letnie doświadczenie na danym stanowisku,

                - Wykształcenie min. średnie techniczne,

                - Znajomość tematyki produkcji z tworzyw sztucznych, procesu wtrysku,

                - Znajomość MS Office

                - Umiejętność zarządzania mała grupą ludzi,

                - Komunikatywność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole,

                - Podstawowa znajomość norm jakości dla wyrobów z tworzyw sztucznych,

                - Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic i wózków widłowych,

                - Mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego;

Oferujemy:

                - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

                - Atrakcyjne wynagrodzenie

                - Interesującą i odpowiedzialną pracę,

                - Możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia

Prezentacja firmy

PROGRESSO jest Agencją Pośrednictwa Pracy. <br/>Specjalizujemy się w r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne