Drahtzug Stein Łódź Sp. z o.o.

Ustawiacz Maszyn - Technik

Od: Drahtzug Stein Łódź Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 92-518 Łódź

Zadania:

  • Przygotowywanie maszyn i urządzeń zgodnie ze zmieniającymi się parametrami procesu produkcyjnego,
  • Ustawianie, przezbrajanie maszyn
  • Wymiana zużytych lub uszkodzonych elementów w maszynach i urządzeniach,
  • Udział w przeglądach okresowych oraz bieżące sprawdzanie stanu technicznego urządzeń,
  • Współpraca z działem Utrzymania Ruchu,
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej oraz raportowanie wyników produkcji.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – połowa naszych pracowników posiada umowy na czas nieokreślony,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez udział w szkoleniach
  • Dobrą atmosferę pracy, terminowo wypłacane wynagrodzenie,
  • Dofinasowanie do posiłków,
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premie,
  • Pakiet benefitów socjalnych (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. zawodowe, lub średnie techniczne
  • Doświadczenie związane z ustawianiem parametrów maszyn i przezbrojeniami,
  • Doświadczenie związane z bieżącą konserwacją i drobnymi naprawami maszyn i urządzeń,
  • Mile widziane doświadczenie związane z zarządzaniem niewielkimi zespołami,
  • Doświadczenie związane z raportowaniem i rozliczaniem produkcji,
  • Samodzielność i chęci do uczenia się i zdobywania nowych umiejętności .