Ustawiacz maszyn i urządzeń

LeasingTeam Sp. z o.o.

Pruszcz Gdański, pomorskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Nr ref.: 0019814
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

• Obsługa pras
• Ustawianie parametrów maszyny
• Realizacja zaplanowanych zleceń produkcyjnych
• Utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i urządzeń
• Usuwanie drobnych usterek i awarii.

Oczekiwania:

• Wykształcenie -zawodowe techniczne, mile widziane średnie techniczne
• Mile widziane doświadczenie na równorzędnym podobnym stanowisku
• Znajomość budowy maszyn
• Zdolność koordynacji i współpracy z pracownikami
• Zdolności manualne
• Dokładność, szybkość
• Szczególna koncentracja na przestrzeganiu zasad BHP i ochrony środowiska.

Oferta:

• Pakiet szkoleń technicznych na stanowisku pracy pod okiem doświadczonego trenera
• Stabilną pracę na podstawie umowy o pracę firmie o ugruntowanej pozycji
na rynku -71 lat na rynku pomorskim
• Podwyżki wynagrodzenia po zakończeniu poszczególnych etapów szkolenia
• System bonusowy oparty na wynikach
• Płatny system pomysłów
• Szeroki pakiet socjalny
• Pracę w kulturze kładącej nacisk na jakość, szacunek i zaangażowanie
• Dowóz do pracy z Gdańska Głównego
• Opiekę medyczną, dofinansowanie do kart Multisport
• Wyższe dodatki za pracę na II i III zmianie
• Dla osób ambitnych oferujemy udział w ciekawych projektach.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.