Ustawiacz Form Wtryskowych

Human & Hunter Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Miejsce pracy: Tychy

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta z branży automotive poszukujemy pracownika na stanowisko Ustawiacz Form Wtryskowych

OPIS STANOWISKA:

  • Przygotowywanie obrabiarek, maszyn i urządzeń stosownie do wymiarów elementu i zakresu obróbki;
  • Ustawianie procesu na maszynach wtryskowych;
  • Monitorowanie parametrów produkcji;
  • Prowadzenie podstawowej dokumentacji produkcyjnej oraz zapisów z przebiegu procesu technologicznego;
  • Uprawnienia na suwnice kat. II S.

WYAMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na wtryskarkach;
  • Wykształcenie średnie;
  • Roczne doświadczenie na stanowisku ustawiacza maszyn wtryskowych;
  • Znajomość budowy firm wtryskowych do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych;
  • Umiejętność przezbrajania wtryskarek;
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych;
  • Dobra organizacja czasu pracy.

OFERUJEMY:

  • Umowa o prace tymczasową bądź bezpośrednio pod firmą;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.