Ustawiacz form wtryskowych (m/k)

Trenkwalder Polska

Nowa Ruda, dolnośląskie

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Miejsce pracy: Nowa Ruda
Obowiązki:
  • zarządzanie 3-osobowym zespołem,
  • nadzorowanie pracy maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych (wtryskarki),
  • ustawianie i monitorowanie na swojej zmianie wtryskarek,
  • ustawianie parametrów wtrysku wg. stosowanej technologii,
  • zapewnienie jakości produkowanych wyrobów,
  • montaż, demontaż i przezbrajanie form wtryskowych,
  • instruowanie operatorów podczas ich pracy w kwestiach związanych z jakością i wydajnością,
  • dbałość o dokumentację dotyczącą produkcji.
Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku ustawiacza maszyn wtryskowych,
  • znajomość technologii wtrysku tworzyw sztucznych,
  • doświadczenie w przezbrajaniu form wtryskowych,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym,
  • dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • miejsce pracy: Kłodzko.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.