UNI-FORM - Inspektor nadzoru inwestorskiego (branża elektryczna)

MJ Pro

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Samodzielne stanowisko pracy na budowach – Łódź i okolice.
Główne zadania:
1. Reprezentowanie Zamawiającego - na mocy odrębnych pełnomocnictw - wobec władz, urzędów i Generalnego Wykonawcy w postępowaniach i czynnościach związanych z przygotowaniem i wykonaniem budowy
2. Kontrola jakości prac i ich zgodności z projektem, przepisami prawa budowlanego, normami technicznymi oraz warunkami umowy z Generalnym Wykonawcą.
3. Kontrola realizacji harmonogramu rzeczowego i finansowego robót.
4. Dokonywanie odbiorów technicznych w okresach rozliczeniowych i akceptowanie protokołów odbioru robót stanowiących podstawę do fakturowania, udział w pracach komisji odbioru ostatecznego inwestycji od Generalnego Wykonawcy i przekazania jej użytkownikowi oraz udział w komisyjnych przeglądach obiektu w okresie gwarancji.
5. Kontrola i potwierdzenie prawidłowości przerobów wystawianych przez Generalnego Wykonawcę na rzecz Zamawiającego – jako podstawy do ich realizacji, prowadzenie rejestru wydatkowanych kwot na prowadzenie robót oraz wykonywanie sprawozdawczości dla Zamawiającego w tym zakresie.
6. Weryfikacja w uzgodnieniu z Zamawiającym ewentualnych zamiennych rozwiązań technicznych proponowanych przez Generalnego Wykonawcę bądź jego podwykonawców oraz opracowań projektowych wykonanych przez Generalnego Wykonawcę lub na jego zlecenie.
7. Obowiązki zgodnie z ustawą Prawo Budowlane

Wymagania

1. uprawnienia elektryczne bez ograniczeń
2. obsługa komputera
3. dyspozycyjność
4. prawo jazdy kat. B

Mile widziane
1. kosztorysowanie
2. znajomość programów CAD
3. OSOBY PROWADZĄCE WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się doradztwem technicznym w zakresie przygotowania... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie