UMOWA O PRACĘ - Połączenia Przychodzące

Jobman Group Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy czasowej.

Miejsce pracy: Lublin (Czechów)

Obowiązki:
- obsługa połączeń tylko przychodzących,
- telefoniczne udzielanie informacji klientom,
- aktywowanie usług klientom,
- przyjmowanie zgłoszeń o usterkach.

Oferta:
- umowa o pracę (18 miesięcy z możliwością przedłużenia),
- stawka 11,50 zł brutto – 12,00 zł brutto
- płatne szkolenie wprowadzające,
- stałe wynagrodzenie + atrakcyjne premie uzależnione od wyników pracy,
- niezbędne narzędzia pracy,
- możliwość rozwoju oraz zdobycie doświadczeń zawodowych,
- rozwój zdolności interpersonalnych,
- pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport Plus, polisa ubezpieczeniowa i inne.

Wymagania

Wymagania:
- dyspozycyjność,
- wykształcenie minimum średnie,
- gotowość do podjęcia pracy zmianowej (bez zmian nocnych).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prezentacja firmy

Jobman Group Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
prywatna opieka medyczna, karta MultiSport Plus, polisa ubezpieczeniowa i inne.
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing