Umiesz rozmawiać z ludźmi?

VST Marketing

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Według Mateusza Grzesiaka, najpopularniejszego coacha w Polsce, SPRZEDAWCA to jeden z ośmiu zawodów przyszłości, których nie można nauczyć się w szkole!

"Umiejętności sprzedażowe dają w praktyce nieograniczone możliwości finansowe, uczą odpowiedzialności, budowania relacji i ćwiczą ambicje. Są przydatne w wielu innych kontekstach, np. w prezentowaniu wiedzy czy uwodzeniu partnera. Ci, którzy nie potrafią siebie sprzedać, przegrają wyścig z mniej kompetentnymi, ale bardziej „wygadanymi” uczestnikami rynku."

Poszukujemy do naszego zespołu osób ambitnych, które chciałyby mieć nieograniczone zarobki!

Do zadań osoby będzie należeć:

* pozyskiwanie nowych klientów
* prezentacja ofert handlowych
* dbałość o dobry wizerunek firmy
* realizacja wyznaczonych celów
* wizyty osobiste u klientów

W zamian oferujemy:

* zatrudnienie w stabilnej firmie współpracującej z liderem branży marketingu
* wysokie wynagrodzenie tygodniowe i premia uzależnione od uzyskanych wyników
* pracę od poniedziałku do piątku
* szkolenia wstępne
* narzędzia potrzebne do wykonywania pracy

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

* komunikatywności
* umiejętności negocjacji
* wysokiej kultury osobistej
* mile widziane prawo jazdy kat. B

Czekamy na CV przesyłane za pośrednictwem portalu.

Prezentacja firmy

VST MARKETING jest firmą marketingowo - sprzedażową (below the line adve... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
Liczne!
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi