UMAWIANIE SPOTKAŃ- praca biurowa od zaraz!

Ekologiczne Systemy Sp. z o.o.

30-741 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Nasza firma działając na zlecenie zewnętrznych kontrahentów o zasięgu ogólnopolskim poszukuje ludzi ambitnych i pełnych energii do pracy na ciekawych projektach, które są związane z branżą medyczną, językową, odnawialnymi źródłami energii, czy telekomunikacyjną.

Zlecimy pracę przy akcji promocyjnej dla ogólnopolskiej szkoły językowej. Będziesz odpowiedzialny za telefoniczne zapraszanie na spotkania informacyjne!

NIE BĘDZIESZ NIC SPRZEDAWAŁ ANI NAWET PRZEDSTAWIAŁ OFERTY.

Jest to oferta pracy zarówno dorywcza jak i na stałe.

Obowiazki:

* Zapraszanie na bezpłatne spotkania informacyjne i dni otwarte

* Praca na wewnętrznym systemie teleinformatycznym firmy

* Rezerwacja miejsc i potwierdzanie obecności

Wymagania

* komunikatywność

* musisz lubic pracę z ludzmi:)

* zaangażowanie

* umiejętność szybkiego uczenia się

Co oferujemy:

* podstawę gwarantowaną + premię

*elastyczny grafik (zmiana poranna i popołudniowa)

* szkolenia za które Ci zapłacimy

* umowę z ubezpieczeniem ZUS

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr133,poz.883)”

Prezentacja firmy

Ekologiczne Systemy Sp. z o.o. specjalizuje się w usługach z bran... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/12/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta