Umawianie spotkań handlowych

MamPytanko.com

Słupsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Grupa Infilo dostawca nowoczesnych rozwiązań z zakresu systemów informatycznych oraz marketingu internetowego dla firm, zatrudni pracownika na stanowisko telemarketera . Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku jest umawianie spotkań handlowych z potencjalnymi klientami na terenie Słupska.

Jeżeli:

• Szukasz dodatkowego źródła dochodu
• Chcesz pracować w swoim domu
• Masz doświadczenie w telemarketingu
• Masz dobrą dykcję i umiejętności efektywnego komunikowania się przez telefon
• Chcesz zdobyć bogate doświadczenie z klientami w sektorze B2B
• Chcesz podjąć pracę w rozwojowej branży
• Jesteś osobą komunikatywną, pozytywnie nastawioną i pełną energii

- to stanowisko jest właśnie dla Ciebie

Oferujemy:

• Umowę o pracę po okresie próbnym
• Motywujący system wynagrodzeń: wynagrodzenie od każdego umówionego spotkania
• Pracę w dynamicznym zespole
• Stałe podnoszenie kwalifikacji, poprzez uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych
• Niezbędne narzędzia pracy
• Możliwość awansu w strukturze firmy

Wymagane doświadczenie na stanowisku marketera/telemarketera lub telefonicznej pracy z klientem.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą marketingową zajmującą się promowaniem firm i prze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing