UI / Frontend Developer

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta - wiodącego dostawcy usług mobilnych na rynku Polskim i zagranicznym szukamy kandydatów na stanowisko:

UI / Frontend DeveloperMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Kreowanie nowoczesnych rozwiązań webowych
  • Praca nad interfejsami użytkowników i warstwą prezentacji dla aplikacji i systemów
  • Praca przy nowych projektach w technologiach Html5, Angular, JavaScript
  • Dbałość o jakość kodu

Wymagania:

  • Doświadczenie komercyjne w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość HTML5, CSS i JavaScript
  • Doświadczenie w pracy z Angular JS, lub podobnymi frameworkami
  • Umiejętność tworzenia RWD
  • Mile widziana znajomość programowania obiektowego w PHP i doświadczenie w pracy z Zend Framework
  • Znajomość relacyjnych baz danych MySQL
  • Umiejętność pracy ze zdalnymi WebServices (REST, JSON RPC itp)
  • Znajomość języka angielskiego

Szanowny Kandydacie, nawet jeżeli posiadasz kompetencje tylko w wybranych narzędziach, APLIKUJ!

Oferujemy:

  • Pracę przy ambitnych projektach
  • Przyjazną, atmosferę w zespole
  • Współpracę z otwartymi na pomysły i elastycznymi Liderami
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie medyczne

Zapraszamy do niezobowiązującej rozmowy na temat stanowiska oraz innych projektów prowadzonych przez rekrutacyjmy zespół ICT.

Z poważaniem,
Consultant ICT, tel. +48 506 287 602, mail: kpi@hrk.eu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.