Opis stanowiska pracy

Angielska firma Quattro Recruitment poszukuje rzeźników i ubojowców do pracy w fabrykach mięsa w Anglii. Oferujemy stałą prace na angielskich warunkach. Nasi rzeźnicy pracują dla nas już od wielu lat.
Nasze fabryki są jednymi z najwiekszych koncernów mięsnych w Anglii. Zatrudniamy pracownikow na pelen etat dlatego też praca w tych zakładach jest stała i pewna. W każdej fabryce mamy swoich koordynatorów, którzy mówią po polsku i zajmują się swoimi pracownikami.
Przyjmujemy ludzi do pracy codzinnie przez caly rok 2014!!!

Wymagania

Opis stanowiska:
Rozbiór mięsa wieprzowego – trybowanie łopatki, szynki
Praca na taśmie ubojowej –wielozadaniowość na taśmie ubojowej

Od naszych kandydatów wymagamy:
Rzeźnicy: profesjonalne wykrawanie szynki / łopatki
Ubojowcy: wyciąganie osierdzi, wycinanie języków i zadków, wytrzewianie
Szukamy osob z doświadczeniem przy pracy na taśmie!!!
Kazdy kandydant musi przejśc test noża.
Wymóg konieczny: przesłanie CV
Kultury osobistej, rzetelności oraz celującej etyki pracy

Znajomość języka angielskiego jest dodatkowym atutem
Mile widziane osoby z własnym transportem

UWAGA - Poleć znajomego i dostań bonusik
Jeżeli masz znajomych, którzy są doświadczonymi rzeźnikami/wykrawaczami pomóż im w znalezieniu pracy i jednocześnie zarób trochę gotówki. Jeżeli polecisz rzeźnika, który przejdzie test noża i przepracuje z nami co najmniej 3 tygodnie z rzędu otrzymasz od nas £60 w podziękowaniu.

Prezentacja firmy

Quattro Recruitment Ltd. jest angielską firmą,której zadaniem jes... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
7,5PLN - 9,5PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
100 funtow zwrot za bilet podrozy
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji