In Temporis Polska Sp. z o.o.

Tynkarz (ręczny, maszynowy)

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Le Gard (Francja)

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego francuskiego Klienta, firmy świadczącej usługi między innymi dla branży budowlanej, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia na stanowisku:

TYNKARZ

Zakres obowiązków:

Przygotowanie powierzchni pod tynkowanie;
Nakładanie tynku ręcznie i maszynowo (prace wewnętrzne);
Zacieranie, wygładzanie.

Wymagania:

Doświadczenie na w/w stanowisku min. 3 lata;
Znajomość języka francuskiego na poziomie komunikatywnym (min. 1 osoba w ekipie);
Dokładność i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań;
Konieczne auto dyspozycyjne na wyjazd.

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek (dokument A1, składki odprowadzane od średniej krajowej);
Stawkę godzinową 10,57 e brutto, dietę wyżywieniową za dzień roboczy 9,75e netto + dodatki;
Bezpłatne zakwaterowanie;
Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych;
Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej.
Licencja Agencji 1954.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.