Tynkarz maszynowy - możliwość współpracy ZZP

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Holandia, Eindhoven , zagranica

Miejsce pracy: Holandia, Eindhoven

Covebo w Polsce powstało i rozpoczęło swoją działalność w 2004 roku jako Agencja Pracy 3G Dobra Organizacja Sp. z o.o., specjalizująca się w rekrutacji i pośrednictwie pracy do pracodawcy zagranicznego i holenderskiej agencji pracy tymczasowej Covebo.

Tynkarz maszynowy
Miejsce pracy: Eindhoven

Opis stanowiska:
Tynkarz maszynowy - osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmowała się kładzeniem tynków za pomocą agregatu wewnątrz nowo powstałych budynków lub przy odświeżaniu ścian w budynkach już istniejących. Dodatkowo osoby mogą pracować przy ręcznym tynkowaniu. Do tynkowania około 80m dziennie. Możliwość współpracy na podstawie własnej działalności. (ZPP,własne narzędzia - stawki do renegocjacji)

Wymagania:
• doświadczenie w pracy przy kładzeniu tynków maszynowo min. 2 lata
• umiejętność korzystania z łaty tynkarskiej typu H
• umiejętność korzystania z łaty trapezowej
• umiejętność gąbkowania tynku
• prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
• tynkowanie 80m dziennie

Oferujemy:
• zakwaterowanie oraz ubezpieczenie,
• wysokie wynagrodzenie,
• opiekę polskiego koordynatora,
• możliwość pracy na dłuższy okres czasu

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".
Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r. Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)"

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy