TYCHY - Pracownik produkcji / Operator maszyn

Beetsma Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
• usuwanie zbędnych nadlewów z odbieranych opakowań i ich dokładna kontrola pod względem jakości,
• układanie i pakowanie produktów,
• wykonywanie wpisów dotyczących wyrobów,
• realizowanie zadań,
• dbanie o ład i porządek na stanowiskach pracy,
• wykonywanie innych poleceń służbowych przełożonego odpowiadających posiadanym kwalifikacjom.

Oferujemy:
• pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00 22:00-6:00),
• możliwość zdobycia doświadczenia,
• pracę w zgranym zespole,
• stabilne zatrudnienie,
• umowę o prace tymczasową,
• możliwość dłuższej współpracy,
• opiekę koordynatora.

Wymagania

Wymagania:
• motywacja do pracy w systemie zmianowym,
• dyspozycyjność,
• zdolności manualne.

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne