Tworzenie stron WWW / Technologie internetowe, web developer

Income Invest Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Rozwijanie sklepów internetowych spółki od podstaw.
Tworzenie strony sklepu internetowego oraz jego administrowanie.

Wymagania

- Doświadczenie poparte portfolio;

- Bardzo dobra znajomość systemu CMS Wordpress oraz wtyczki WooCommerce (plugin e-commerce)

- Praktyczna znajomość technologii HTML5, CSS, JS, AJAX, PHP

- Umiejętność wdrażania serwisów internetowych w oparciu o dostarczone projekty graficzne;

- Znajomość zagadnień związanych z RWD;

- Umiejętności optymalizacji kodu dla różnych przeglądarek;

- Znajomość najnowszych technologii w aplikacjach internetowych;

- Dobra orientacja w zakresie zmian w algorytmie Google na przestrzeni ostatnich lat.

Mile widziane:

- Umiejętność kreatywnej współpracy z zespołem;

- Znajomość JSON oraz REST API.

Dołączając do Naszego zespołu otrzymasz:

- Pracę przy ciekawych projektach;

- Odpowiedzialne i kreatywne stanowisko pracy, pozwalające wykazać się inicjatywą;

- Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole;

Prezentacja firmy

<br/>Firma zajmuje się gastronomią w dużej mierze obsługą zagranicznych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce