Trenerzy Excel, VBA, Office 365, Sharepoint

Edukey s.c.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Jeśli jesteś wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie, z pasją podchodzisz do pracy i lubisz kontakt z ludźmi - zapraszamy do współpracy. Obecnie poszukujemy w szczególności trenerów specjalizujących się prowadzeniu jednego z poniższych tematów szkoleń:

- Pakiet Microsoft Office (Excel średnio i zaawansowany, VBA, Office 365, Sharepoint)

Szukamy trenerów z miast: Warszawa, Łódź, Poznań, Wrocław, Kraków, Katowice, Gdańsk

Oferujemy:

- możliwość stałej współpracy
- wynagrodzenie negocjowane indywidualnie
- dodatkowo wynagrodzenie prowizyjne
- elastyczność form i godzin współpracy
- wpływ na metodykę i sposób prowadzenia szkoleń
- narzędzia informatyczne ułatwiające pracę

Czekamy na Ciebie :)

Wymagania

- minimum 100 godzin przeprowadzonych szkoleń
- minimum 5 lat doświadczenia zawodowego (nie tylko jako trener)
- samodzielność, odpowiedzialność i rzetelność
- dobry kontakt z kursantami i wysoka kultura osobista
wskazane wykształcenie kierunkowe
- mile widziane certyfikaty (np. Microsoft, Adobe, Google, Oracle itp.)

Prezentacja firmy

Edukey to firma szkoleniowo-doradcza dążąca do dostosowania wiedzy i kom... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia