Trener Zarządzania Sprzedażą

Sense Consulting Sp. z o.o.

Poznań, 61-774, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

SENSE to grupa marek, których celem jest dostarczanie Klientom rozwiązań w zakresie rozwoju. SENSE consulting pomaga zdobywać i efektywnie wykorzystywać dotacje unijne. SENSE human capital wspiera Klientów w poprawie skuteczności działania oraz podnoszeniu ich konkurencyjności poprzez realizację programów szkoleniowo-doradczych.
My, zespół SENSE, ciągle chcemy więcej – pasji, energii, możliwości i zaangażowania – od wszystkich, którzy tworzą naszą organizację. Pozwala to realizować naszą misję, cele, a tym samym wzmacniać naszych Klientów. Ich sukces, wsparty przez nas jest naszym sukcesem!

Do współpracy zapraszamy
Trenerów Zarządzania Sprzedażą
Miejsce pracy: cały kraj

W SENSE DO WASZYCH WYZWAŃ NALEŻEĆ BĘDZIE:
• współpraca podczas analizy potrzeb Klientów, badania otoczenia zewnętrznego oraz wewnętrznego,
• opracowywanie programów szkoleniowych „szytych na miarę” dla naszych Klientów,
• tworzenie scenariuszy szkoleń opartych na konwencji warsztatów, gier szkoleniowych itp.,
• prowadzenie warsztatów na terenie całej Polski,
• przekazywanie informacji zwrotnej ze szkoleń, obejmującej wnioski, wrażenia i obserwacje będące wynikiem pracy z grupą,
• czerpanie radości i satysfakcji z udzielanego wsparcia

OD SIEBIE DAMY WAM:
• możliwość uczestniczenia w małych oraz dużych projektach szkoleniowych,
• dużą swobodę w zakresie metod prowadzenia warsztatów, przekazywania treści i pracy z grupą,
• zespół bardzo dobrze zorganizowanych konsultantów, świadczących wsparcie podczas całego procesu szkoleniowego,
• możliwość nawiązania stałej współpracy,
• szacunek do życia prywatnego.

Jeżeli w powyższym opisie widzisz siebie, zapraszamy do aplikowania. Załącz swoje CV, opis sylwetki trenera lub inny dokument, który pozwoli nam Ciebie lepiej poznać. Na list motywacyjny nie czekamy. Bardziej interesują nas Twoje wrażenia z pracy trenera oraz to dlaczego z nami chcesz rozpocząć współpracę. Na koniec część formalna: Twoje portfolio usług, w podziale na szkolenia oraz pozostałe usługi rozwojowe. Przedstaw rodzaj usługi, zakres tematyczny, podmiot, dla którego usługa była świadczona, odbiorców usługi (charakterystyka uczestników), liczbę godzin i termin realizacji.

Jeżeli masz jakieś pytania - dzwoń, pisz, chętnie doprecyzujemy każde zagadnienie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
Spółka zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami. Nadesłane oferty nie będą zwracane.

Wymagania

OCZEKUJEMY:
• przede wszystkim praktycznego doświadczenia – nie tylko na sali szkoleniowej, ale także w obszarze zarządzania sprzedażą,
• gotowości do prowadzenia szkoleń z zakresu strategii sprzedaży, organizacji sprzedaży, zarządzania zespołem sprzedażowym, standaryzacji obsługi klienta. Interesuje nas także coaching sprzedaży. Lista oczywiście nie jest zamknięta. Ma stanowić dla Was wskazówkę, nadać kierunek. Jeśli posiadacie wiedzę i doświadczenie w innych obszarach związanych z zarządzaniem sprzedażą – zaprezentujcie je nam,
• profesjonalnego podejścia do współpracy i chęci nawiązania partnerstwa biznesowego.

Prezentacja firmy

„SENSE consulting to firma istniejąca na polskim rynku od 2008 ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia