Opis stanowiska pracy

Do osób, z którymi firma RCbusiness rozpocznie współpracę należało będzie prowadzenie szkoleń z zakresu szeroko pojętych technik sprzedaży.

Jeśli masz doświadczenie w pracy w sprzedaży, chciałbyś (-abyś) rozpocząć i rozwijać swoją karierę zawodową w zawodzie trenera – to ogłoszenie jest dla Ciebie.

W ramach współpracy z RCbusiness będziesz:

-prowadził (-a) analizę potrzeb szkoleniowych klientów w oparciu o metodologię RCbusiness
-brał (-a) udział w przygotowaniu materiałów szkoleniowych dla uczestników
-prowadził (-a) warsztaty szkoleniowe o tematyce sprzedażowej
-ściśle współpracował (-a) z trenerami RCbusiness w ramach prowadzonych projektów rozwojowych dla naszych klientów;

Wymagania

Do współpracy poszukujemy:
-osób posiadających praktyczne doświadczenie w sprzedaży produktów/ usług, również w sprzedaży telefonicznej ( przedstawiciel handlowy, kierownik sprzedaży, trener sprzedaży),
-osób otwartych, z dużymi umiejętnościami komunikacyjnymi,
-posiadających duże zdolności organizacyjne i potrafiących pracować pod presją czasu,
-wszystkich chętnych do ciągłej nauki rozwoju swoich kwalifikacji, poszerzania wiedzy w obszarach: sprzedaży, komunikacji, wystąpień publicznych, nauki osób dorosłych;
-zgadzających się na określoną dyspozycyjność w ramach podejmowanej współpracy;
-gotowych do podróży związanych z prowadzonymi szkoleniami;

Prezentacja firmy

Szkolenia, rekrutacja, selekcja

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia