Trener wewnętrzny

InPost S.A.

Rzeszów, podkarpackie

InPost S.A.

Miejsce pracy: Rzeszów

Grupa Kapitałowa Integerpl specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań dla branży pocztowej. W ciągu niecałej dekady od rozpoczęcia działalności staliśmy się spółką notowaną na warszawskiej giełdzie, stworzyliśmy blisko 10 tys. miejsc pracy w Polsce i rozwinęliśmy działalność w 20 krajach świata. To my wprowadziliśmy na polski rynek Paczkomaty InPost, które najpierw zdobyły serca 2 mln klientów w kraju, a dziś podbijają kolejne międzynarodowe rynki. Historia naszej firmy jest dowodem na to, że niezłomna ambicja, ciężka praca i żelazna konsekwencja są niezbędnymi składnikami sukcesu. Jeśli te wartości są bliskie także Tobie, zapraszamy do złożenia aplikacji.

Twoje zadania

  • Przygotowywanie, organizacja oraz przeprowadzanie szkoleń operacyjnych,
  • Konsultacje z procedur operacyjnych,
  • Przygotowywanie raportów i ankiet ze szkoleń,
  • Ewidencja bieżącej dokumentacji.

Oczekujemy

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku trenera wewnętrznego,
  • Znajomość specyfiki szkoleń operacyjnych oraz technik szkoleniowych,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Dyspozycyjność i punktualność,
  • Uczciwość i rzetelność.

Oferujemy

  • Pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
InPost S.A. InPost S.A. InPost S.A.