Trener - warsztaty dla osób uzależnionych i współuzależnionych (Psycholog, Terapeuta, Pedagog)

MSevents

Koszalin, Kołobrzeg, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma MSevents w związku z realizacją projektu szkoleniowego poszukuje kandydatów do współpracy przy prowadzeniu warsztatów terapeutycznych dla osób z problemem alkoholowym i współuzależnionych. Warsztaty odbędą się w miejscowości Sianożęty (Ustronie Morskie) (woj. zachodniopomorskie) w dniach 07-09 listopada 2014 r.

Wymagania

  • Wykształcenie zgodne z tematyką szkoleń
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń (wykaz szkoleń)

Prezentacja firmy

Głównym profilem działalności naszej firmy jest organizacja szkoleń, war... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
21h
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia