Trener / Szkoleniowiec / Wykładowca do Współpracy - Cała Polska Cała Polska, Lubuskie, Pomorskie, M

Towarzystwo Wiedzy i Przedsiębiorczości

Cała Polska, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

"Szanowni Państwo,

w związku z działalności naszej organizacji i realizacją programów unijnych, chcemy zaprosić Pana/Panią do współpracy w charakterze instruktora / trenera / szkoleniowca / wykładowcy.

Obszary, w jakich chcielibyśmy nawiązać z Państwem współpracę to:
kursy i szkolenia psychologiczne,
kursy i szkolenia zawodowe i szkolenia rynku pracy
kursy na prawo jazdy

kursy i szkolenia turystyczne i gastronomiczne
kursy taneczne i sportowo-rekreacyjne
kursy i szkolenia plastyczne i artystyczne
kursy opiekuna / nki osób starszych i niepełnosprawnych

kursy językowe

szkolenia komunikacji i zdolności interpersonalnych

kursy i szkolenia doskonalenia pamięci i koncentracji
kursy i szkolenia MEDYCZNE, medycyny naturalnej
kursy kosmetyczne i kosmetologiczne
kursy medycyny estetycznej

szkolenia bhp i dot. jakości
szkolenia informatyczne

szkolenia zarządzania projektami
szkolenia i kursy budowlane
kursy logistyki i technologii

Nauka obsługi urządzeń
inne kursy i szkolenia

Wymagania

"Wymagania merytoryczne:
wysoka kultura osobista
punktualność
umiejętność rzetelnego przygotowania i przeprowadzenia zajęć

Wymagania organizacyjne
(konieczność poświęcenia ok. 1 - 2 godzin przed rozpoczęciem współpracy):
przekazanie informacji tj.: charakterystyka trenera ze zdjęciem (pół do 3/4 strony)
zestawienie doświadczeń w realizowanych szkoleniach / innych inicjatywach
zestawienie zakresu i możliwości współpracy szkoleniowej
podpisanie wstępnej umowy współpracy.

Wymagania dodatkowe
wykształcenie wyższe zawodowe / naukowe
w przypadku specjalistów dopuszczalne średnie.
do prowadzenia kursów lub szkoleń specjalistycznych wymagane uprawnienia / certyfikaty"

Oferujemy:
wynagrodzenie płatne za godzinę lub dzień pracy (w zależności od szkolenia /kursu), na podstawie umowy o dzieło / zlecenia / faktury / rachunku. Cena orientacyjna szkolenia ustalana jest na początku współpracy, a następnie ustalana oddzielnie do każdego szkolenia przed rozpoczęciem kursów / szkoleń / warsztatów / wykładów

Nawiązanie wstępnej współpracy nie zobowiązuje trenera / szkoleniowca do wykonania szkoleń, nie zobowiązuje do zaproponowanych stawek za przeprowadzenie szkolenia, ale określa iż współpraca została zawarta i uwzględnia ogólne cechy i zasady współpracy."

Prezentacja firmy

Towarzystwo Wiedzy i Przedsiębiorczości jest organizacją naukowo-... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
Nieoznaczony
Liczba wakatów:
100
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
25PLN - 200PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia