Trener/Szkoleniowiec Grafika komputerowa

Grupa MPD Sp. z o.o.

Mielec, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Grupa MPD Sp. z o.o. poszukuje osób do poprowadzenia szkolenia z zakresu Grafiki komputerowej

Oferujemy:

- przejrzyste zasady wynagradzania
- szkolenia umożliwiające rozwój warsztatu trenerskiego oraz kompetencji

CV prosimy wysyłać na adres mailowy.

W CV prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Grupa MPD Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe
- doświadczenie w pracy trenera/szkoleniowca (minimum 100 godzin), w tym doświadczenie w pracy z osobami bezrobotnymi
- bardzo dobra znajomość tematyki

Prezentacja firmy

Grupa MPD opiera swoją działalność o synergię doświadczeń oraz wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/01/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie