Trener / Szkoleniowiec / Coach do prowadzenia szkoleń i warsztatów

Centrum Medicus

Warszawa, Płock, Ostrołęka, Siedlce, Radom, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Centrum MEDICUS został stworzony z myślą o potrzebach, jakie stawia nam teraźniejszość i związane z nią wyzwania.

Na chwilę obecną Centrum MEDICUS w związku z intensywnym rozwojem poszukuje Trenerów w całej Polsce do przeprowadzania, szkoleń, warsztatów, seminariów.

Nawiążemy współpracę z ekspertami z: psychologii, pedagogiki, socjologii, prawa, ekonomii i przedsiębiorczości, doradztwa zawodowego i rozwoju personalnego, księgowości i innych

Zatrudnieni trenerzy, bedą mieli do dyspozycji gotowe scenariusze zajęć, materiały, a także slajdy, na których będą mogli się opierać w czasie prowadzenia zajęć. Ważne jest, aby kandydat zapoznał się z profilem Centrum MEDICUS

Prosimy o przesłanie drogą elektroniczną CV (wraz ze zdjęciem) zawierające:
informacje o wykształceniu i ukończonych kursach, uzyskanych certyfikatach oraz informacje o doświadczeniu w prowadzeniu szkoleń oraz warsztatów.

Prezentacja firmy

Centrum MEDICUS został stworzony z myślą o potrzebach, jakie staw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/02/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia