Trener szkoleń komputerowych

ISOFT

35-604 Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisko będzie odpowiedzialna za przeprowadzenie szkoleń komputerowych w tym kursów przygotowujących do uzyskania certyfikatów ECDL.
Tworzenie, opracowywanie oraz aktualizacje materiałów szkoleniowych.
Prowadzenie szkoleń w ramach projektów unijnych oraz komercyjnych, dla firm i instytucji, na wszystkich poziomach zaawansowania.

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne (bądź student studiów zaocznych na kierunku informatyka)
• Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera, programów Office,
• Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
• Umiejętność prezentacji przed szerokim gronem odbiorców,
• Gotowość do pracy poza miejscem zamieszkania,
• Prawo jazdy,
• Dobra organizacja pracy,
• Mile widziane doświadczenie w projektach dofinansowanych ze środków UE

Oferujemy:
• Interesującą pracę przy ciekawych projektach;
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy uzależniony od efektów;
• Możliwość rozwoju zawodowego;
• Pakiet szkoleń przygotowujących do zdobycia certyfikatu egzaminatora ECDL – oraz wielu innych,
• Niezbędne narzędzia pracy oraz wsparcie specjalistów;

Prezentacja firmy

Firma ISOFT od samego początku istnienia wspiera rozwój kompetenc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Dopuszczalne inne formy zatrudnienia na życzenie pracownika
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
wynagrodzenie podstawowe + system premiowy
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta