Trener ( systemów rezerwacyjnych)

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania na tym stanowisku:

• Prowadzenie szkoleń, seminariów dla nowych i pracujących doradców turystycznych,
• Przygotowanie materiałów szkoleniowych zgodnych z wymogami branży turystycznej,
• Przygotowywanie komunikatów wewnętrznych o zmianach w branży turystycznej,
• Dbanie o wysoki poziom wiedzy z zakresu systemów wśród pracowników,

Od kandydatów oczekujemy:

• Biegłej znajomości j. angielskiego - warunek konieczny,
• Znajomości systemu GDS: Amadeus, Galileo bądź Sabre,
• Doświadczenia w branży turystycznej,
• Dobrej organizacji pracy,
• Efektywnego planowania zajęć,
• Umiejętności pracy stresie,

Oferujemy:

• Umowę o pracę na pełen etat - zatrudnienie bezpośrednio przez Naszego Klienta,
• Bogaty pakiet benefitów: ubezpieczenie medyczne , karta sportowa, dodatek lunchowy, zniżki na hotele i przeloty,
• Pracę w międzynarodowej firmie i możliwość zdobywania cennych doświadczeń,
• Lokalizacja firmy - Warszawa Mokotów.

Numer referencyjny: TSR/WA2/03/2017
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.