Szkoleniowiec/ trener CATIA V5/V6

IBS Poland

Gliwice, śląskie

IBS Poland

Od: IBS Poland
Miejsce pracy: Gliwice

Firma IBS Poland Sp. z o.o., autoryzowany partner firmy Dassault Systemes, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko:

Trener systemów inżynierskich (CATIA, DELMIA, ENOVIA, SIMULIA)

Praca stała

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie szkoleń z systemów CATIA, DELMIA, ENOVIA, SIMULIA;
  • Udział w projektach wdrożeniowych realizowanych dla Klientów firmy;
  • Wsparcie techniczne Klienta;
  • Opracowywanie metodyki pracy pod specyficzne wymagania Klienta;
  • Opracowywanie branżowych materiałów szkoleniowych;
  • Czynny udział w rozwoju systemów oferowanych przez firmę Dassault Systemes;

Oferujemy:

  • Udział w dużych projektach szkoleniowych i wdrożeniowych w wielu branżach, tj. motoryzacja, lotnictwo, przemysł maszynowy;
  • Szkolenia wewnętrze jak i w siedzibach firmy Dassault Systemes w całej Europie;
  • Ciekawą pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • Pakiet socjalny;
  • Rozbudowany system motywacyjny;
  • Umowę o pracę;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Profesjonalne podejście do swoich zadań;
  • Samodzielność, umiejętność pracy w grupie, łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Mile widziana znajomość systemów CAD, CAM, CAE;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Prawo jazdy kat. B;