Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego klienta aktualnie poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

trener sprzedaży

Nr ref.: 27957
Praca stała
Lokalizacja: Rzeszów

Zakres obowiązków:
  • wsparcie w realizacji ustalonych celów
  • dostarczanie współpracownikom i pracownikom właściwych szkoleń grupowych i indywidualnych rozwijających globalne standardy sprzedaży
  • współpraca z wewnętrznymi działami firmy w celu określenia indywidualnych potrzeb rozwojowych i szkoleniowych w oparciu o obowiązujące standardy
  • prowadzenie szkoleń i warsztatów dla pracowników firmy
  • administracja prowadzonych szkoleń (logistyka szkoleń, planowanie i przygotowanie szkoleń, zamawianie i zaopatrzenie uczestników w niezbędne materiały, wysyłanie w terminie list obecności i raportów ze szkoleń)
  • udział w projektach dotyczących standardów i programów szkoleniowych w ustalonym zakresie
  • regularne przekazywanie informacji zwrotnej dotyczącej wyników pracy

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe, preferowana psychologia, pedagogika, socjologia
  • certyfikat trenera lub coacha (mile widziane)
  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego zdobytego na podobnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie z zakresu zarządzania
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla sprzedaży, z obsługi klienta, kompetencji miękkich
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • umiejętności analityczne (analiza wyników sprzedażowych)
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne
  • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • świadomość biznesowa

prawo jazy kat. B

Oferta:
  • pełna wyzwań praca w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)