Trener Sprzedaży w Call Center

Tivron

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą outsourcingową o międzynarodowym zasięgu. Na co dzień wspieramy naszych partnerów biznesowych w realizacji ich celów świadcząc usługi w obszarze telefonicznej sprzedaży i obsługi klienta, głównie na terenie Europy.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Twoje zadania:

  • Projektowanie i prowadzenie szkoleń (z zakresu: technik sprzedaży, obsługi klienta, wiedzy produktowej, komunikacji),
  • Analiza potrzeb szkoleniowych i wdrażanie nowych programów rozwojowych w Call Center,
  • Szkolenie i wdrażanie nowych członków zespołu,
  • Ścisła współpraca z Team leaderami zespołów, działem HR i Managerami.

Oczekujemy:

  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego jako trener (doświadczenie w Sprzedaży, Call Center),
  • Doświadczenie w analizie potrzeb szkoleniowych, doborze i wdrażaniu adekwatnych rozwiązań rozwojowych,
  • Doświadczenie w przygotowywaniu materiałów szkoleniowych (dobra znajomość Power point i Excel),
  • Znajomość języka obcego, innego niż angielski będzie dodatkowym atutem,
  • Kreatywność, otwartość i dobre zarządzanie swoją pracą,

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz jasny i oparty o cele system premiowy,
  • Pracę dającą bezpośredni wpływ na rozwoju firmy,
  • Pracę w kreatywnym zespole pośród różnych kultur i języków,
  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet Multisport oraz ubezpieczenie na życie.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, wyślij nam swoje CV!

Prezentacja firmy

Wieloletnie doświadczenie w branży usług Contact Center pozwoliło... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Obsługa klienta, Praca Kadra zarządzająca