Trener sprzedaży w call center

Regional.pl

Wałbrzych, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Praca w Zakładzie Aktywności Zawodowej w Wałbrzychu.

Do obowiązków trenera należeć będzie w szczególności:

  • Podniesienie efektywności sprzedaży
  • Zwiększenie jakości obsługi klientów - rozwijanie umiejętności komunikacyjnych mających na celu wyeliminowanie zwrotów potocznych, błędów językowych itp,
  • Trening emisji głosu,
  • Wdrożenie innowacyjnych sposobów sprzedaży,
  • Szkolenia z zakresu radzenia sobie w sytuacjach ekstremalnych (tzw. „Trudny Klient”),
  • Rozmowy symulacyjne.

Etapy comiesięcznych szkoleń jakościowych:

  • Analiza potrzeb szkoleniowych zespołu, ustalenie indywidualnych umiejętności uczestników,
  • Przygotowanie materiałów szkoleniowych i ustalenie terminów szkoleń
  • Jeżeli zaistnieje taka konieczność – podział na grupy,
  • Badanie satysfakcji uczestników po szkoleniu,
  • Ankieta ewaluacyjna.

Termin rozpoczęcia pracy: maj 2015 r.

Wymagania

Doświadczenia w pracy trenera w strukturach sprzedaży.

Prezentacja firmy

Jesteśmy częścią największej multiagencji ubezpieczeniowej w Polsce. W n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing