Opis stanowiska pracy

Poszukujemy trenerów do prowadzenia szkoleń ze szkolenia:
• Perfekcyjna Asystentka ( w Poznaniu)

Zakres obowiązków:
• prowadzenie szkoleń,
• przygotowywanie materiałów szkoleniowych.

Prosimy o wysyłanie CV wraz klauzulą dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych
W tytule maila proszę wpisać : PRACA Perfekcyjna Asystentka Poznań
Prosimy o podanie ceny za godzinę szkoleniową.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Wymagania:
• doświadczenie w prowadzeniu szkoleń,
• wiedza merytoryczna z danego tematu, poparta praktycznym doświadczeniem
• zdolności interpersonalne.

Szukamy osób, które lubią szkolić.

Prezentacja firmy

Firma szkoleniowa specjalizująca sie w szkoleniach z zakresu MS O... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/02/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting