Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy oraz rozszerzeniem oferty szkoleniowej, Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju poszukuje trenerów, którzy chcieliby nawiązać współpracę w zakresie prowadzenia szkoleń z ochrony danych osobowych.

Prosimy o przesłanie aplikacji wraz z informacją o doświadczeniu w zakresie prowadzenia szkoleń z ochrony danych osobowych.

Wymagania

- wykształcenie wyższe
- min. 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń
- doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla jednostek samorządu terytorialnego

Prezentacja firmy

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju od 12 lat wpiera Instytucje i Fir... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Administracja Publiczna, Praca BHP / Ochrona środowiska