Trener MS Office - pełny etat

Edukey s.c.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma Edukey Szkolenia Jutra poszukuje trenerów na pełny etat.

Zakres obowiązków:

1. prowadzenie szkoleń MS Office 2010/13, a w szczególności:
- MS Excel, poziom średniozaawansowany i zaawansowany
- Programowania w VBA dla Excela od podstaw
- MS Word
- MS PowerPoint
- MS Access
- office 365, Sharepoint

2. kontakt merytoryczny z klientem, analiza potrzeb przed szkoleniem oraz przygotowanie programu i materiałów szkoleniowych
3. aktualizacja i poszerzanie oferty szkoleniowej Edukey (np. nowe wersje Office, poprawki w programach szkoleń)

Miejsce pracy: cała Polska, zwłaszcza województwo łódzkie

Oferujemy:
- pracę w młodym i zgranym zespole
- możliwość stałej współpracy
- atrakcyjne wynagrodzenie negocjowane indywidualnie
- dodatkowo wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od efektów
- wpływ na metodykę i sposób prowadzenia szkoleń
- narzędzia informatyczne ułatwiające pracę

Wymagania

- minimum 100 godzin przeprowadzonych szkoleń
- minimum 3 lata doświadczenia zawodowego (nie tylko jako trener)
- samodzielność, odpowiedzialność i rzetelność
- dobry kontakt z kursantami i wysoka kultura osobista
- wskazane wykształcenie kierunkowe
- mile widziane certyfikaty (np. Microsoft, Adobe, Google, Oracle itp.)

Prezentacja firmy

Edukey to firma szkoleniowo-doradcza dążąca do dostosowania wiedzy i kom... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia