trener metoda eksperymentu; pedagog; chemia; fizyka; biologia; przyroda; szkolenia

BPR Consulting

90-540 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma szkoleniowa zatrudni pedagoga/nauczyciela do przeprowadzenia eksperymentów z dziedziny przedmiotów przyrodniczych dla dzieci i nauczycieli ze szkół podstawowych na terenie województwa łódzkiego w ramach projektu unijnego.

Zajęcia mają za zadanie podniesienie kompetencji kluczowych uczniów i nauczycieli w zakresie nauk matematyczno-przyrodniczych poprzez pokazanie korelacji pomiędzy wszystkimi naukami przyrodniczymi, bez podziału na odrębne przedmioty.

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie w prowadzeniu zajęć/szkoleń przy wykorzystaniu metody eksperymentu i doświadczeń
- mile widziane wykształcenie z zakresu nauk matematyczno-przyrodniczych

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia