TRENER (kurs 100h, superwizja 200h + praca)

CRPS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma CRPS to lider w branży usług edukacyjnych/szkoleniowych/doradczych. Zajmujemy się wsparciem rozwoju młodzieży szkolnej, pracowników administracji publicznej, biznesu. Naszym klientom proponujemy organizację zajęć dla młodzieży, szkoleń i usług doradczych, prowadzimy również szereg badań społecznych oraz kampanii informacyjnych.
Obecnie poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko Trenera.

Co proponujemy:

Jedyny w swoim rodzaju pakiet, który obejmuje uczestnictwo w 100 godzinnym kursie przygotowawczym na Trenera. Ukończenie kursu honorowane będzie certyfikatem, który upoważnia do pracy trenerskiej w każdym obszarze!
Wdrożenie praktyczne, które obejmować będzie 200h realizacji szkoleń pod okiem superwizora.
Wyjątkową certyfikację, ponieważ dostajesz gwarancję, że Twoje kwalifikacje są wyjątkowe. Certyfikujemy max. 15 osób rocznie!

Plan kursu obejmuje:

Trening interpersonalny: komunikacja interpersonalna, autoprezentacja, asertywność, elementy coachingu (zadawanie pytań), techniki perswazji i manipulacji

Praca z oporem grupy: badanie potrzeb, badanie atmosfery grupy, interakcja, kontrakt, energizer, proces grupowy

Sytuacje trudne na szkoleniu: trudny uczestnik, trudna sytuacja, porażka a case szkoleniowy

Techniki pracy z grupą: praca w grupach, scenki, akwarium, gra symulacyjna, sztafeta, prowokacja, doświadczenie

Specyfika pracy z dorosłymi – andragogika – cykl kolba

Szkolenie odtwórcze a szkolenie biznesowe

Narzędzia pracy trenera

Etiudy trenerskie – projekt ćwiczenia z zastosowaniem cyklu Kolba w stosunku do wybranego lub wylosowanego problemu szkoleniowego

Wymagania

Kogo szukamy:

Poszukujemy osób umiejących szybko nawiązać relację z innymi, energicznych, umiejących sprawnie wyrażać swoje myśli, nastawionych na rozwój.
Wymogiem niezbędnym jest wykształcenie wyższe na kierunkach takich jak: pedagogika, psychologia, socjologia, komunikacja społeczna lub pokrewne.
Dyspozycyjność, pracujemy w formule „zamkniętych” szkoleń, tj. usługi świadczymy w siedzibie klienta, co wiąże się z wyjazdami.

Prezentacja firmy

www.crps.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
20PLN - 50PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia